Kniha návštěv

Datum: 04.06.2014

Vložil: Re: účast na okresní konferenci

Titulek: Re: účast na okresní konferenci

Hlavní věc je, že Škrabal ze Skypalou tady mají milion řečí jak by věc udělali jinak a takhle! Když je pak nějaká chůze, tak nikdo z nich nedojde :D asi Skypala měl trénink ve fotbale, nebo ladil servisy na stolech?

Datum: 05.06.2014

Vložil: Skypala Petr

Titulek: Re: Re: účast na okresní konferenci

Jenom taková vsuvka. Když se neumíš podepsat, tak neber moje jméno do huby. Když už teda..nevím o jakém milionu řečí tady mluvíš...Miluji takové posery, kteří se třepou za monitorem a udělají se, když napíší jednu smysluplnou větu. Popravdě mě je pinec víš kde... Díky systému pravidel, soupisek atd beru tento nekontrolovaný sport jenom jako rekreační záležitost. Existuje málo sportů jako pinec, které jsou tak řízené. Já nejsem v Lubné ani organizační pracovník, ani vedoucí mužstva, tak nechápu, proč bych měl někam jezdit. A příště se ty hrdino pedepiš a pokud možno celým jménem.

Datum: 30.04.2014

Vložil: Skypala Petr

Titulek: názor

Tady se někdo jmenuje STK ? Ty jo, to je zajímavé převtělení :-). Malá poznámka. Nikdo v souvislosti se soupiskama nemyslel Adama Topiče. Ale asi je to těžké na pochopení, příště to budu muset napsat konkrétně....

Datum: 23.04.2014

Vložil: STK

Titulek: systém soutěží

OP2 - osobně mám pocit, že letošní systém byl nejlepší, co se dalo vymyslet - skutečně postoupila dvě nejlepší mužstva po základní části. Zde se snažíme vymyslet systém, aby tam byl co největší počet zápasů, že při 8-9týmech je to klasickým způsobem jen maximálně 16zápasů a to je málo.
OP1 - letošní rok byl celkem zpecifický ale opět postoupil ten nejlepší a sestupují tři nejhorší týmy, tedy osobně jsem spokojen. Tento systém funguje již sedmou sezónu a zdlouhodobého hlediska, to bylo vždy napínavé a většinou se minimalizoval počet psaných zápisů - systémem se minimalizují zápasy týmů na cca 6-3místě, kde vlastně o nic nejde s týmy, kteří jsou + - poslední a kde se vyhrává rozdílem třídy, ty zápasy, které se nejvíce píší. Osobně když jsem hrál za Osíčko a když jsme byly ve spodní šestce, bylo obtížné se udržet - bylo potřeba cca 10vítězství a to když se hrálo cca 9zápasů s relativně slabšími týmy, tak bo bylo náročné, ale vše bylo v našich rukách. Když jsem hrál o postup do kraje za Hulín B opět těžké bylo postoupit, protože se na jaře potkalo 10 zápasu s relativně dobrými týmy, kteří se na "leadera" řádně motivovali.... tedy opět miminalizace psaní zápasů
systém hodnocení 4body za vítěství - jedná se o krajský trend ale také o minimalizaci "psaní" remíz, protože remíza je již nyní ztrátou
Hraní zápasů v pátek - polovina týmů stejně zápasy překládala na pátek a tedy se jedná o logické vyústění pro většinu - ano je to především využitelné pro týmy Holešov BpH, kde je těch mančatfů více a kde pak můžou hrát hráči na více polích - s tím, ale nic nejde udělat...
Pokud hrají mladí hráči za víc týmů - to je těžké - ale třeba Topič Adam měl v loni v OP1 70% a patřil k těm lepším ale ne nejlepším v soutěži. Odtud se vyvíjí soupisky...přes léto makal jak šrub a jeho výkonnost se zvedla a v letošní sezóně po pár zápasech v kraji získal také určité zkušenosti a stal se z něj krajský hráč....za to on nemůže... každopádně, kdyby se Hulín B udržel v kraji, tak by už v okrese nikdy nebyl... zde nemám tedy problém...

Datum: 02.04.2014

Vložil: Ota Škrabal

Titulek: Systém soutěží

Dávám na zvážení na upravený systém soutěží v novém ročníku: Vycházím z toho, že :
1) Systém soutěže OP II je velmi dbrý, zachovat
2) Zavést i do soutěže OP I vyřazovací část (pavouk), čímž by psaní výsledků ztratilo smysl, protože teoreticky i 1. tým po základní části by mohl spadnout o soutěž níž.
Proto navrhuji při zachování 12 týmů po základní části - 11 zápasů - postup prvních 8 týmů do 1. kola pavouku. Vítězné 4 týmy by pokračovaly v pavouku o postup, poražené 4 týmy by se přiřadily ke 4 posledním týmům a vytvořily by pavouk 8 týmů v boji o sestup. Mladí hráči by měli dostatek příležitostí si zahrát v základní části, ve vyřazovací části by byli nuceni hrát nejlepší hráči.
Jsou jistě i jiné systémy, ale podle mě je vyřazovací systém nejlepší. Asi všichni souhlasíme s tím, že učit podvádět Topiče, Urbiše atd. už od mládí není od nás zrovna to nejlepší.....a ještě dovětek - příspěvek není proti nikomu namířen.

Datum: 08.04.2014

Vložil: P. Skypala

Titulek: Re: Systém soutěží

Trošku reakce. Otiku, kdo Ti zaručí, že se z prvních jedenácti kol OP 1 nenapíše polovina. Kdo Ti zaručí, že se tohle nestane i v nádstavbě. Vždyť je každému jedno jestli skončí třetí, nebo osmý. Psalo se vždy a psát se taky vždy bude. I když se pro to už udělalo dost věcí. Přesunutí termínu na pátky, bodování výher za 4. Mě spíše vadí a taky na nikoho neůtočím, že v těch mužstvech C,D,E atd nastupují hráči, kteří hrají třeba o dvě třídy vyšší soutěž. Vím pravidla to dovolují, ale někdy je to až k smíchu co se dělá pro to, aby někdo postoupil..Jaký to má potom význam, když za rok stejně sletí. Na druhou stranu je s tím opravdu potřeba něco udělat, jinak to brzo skončí. O pinec není vůbec zájem a to už ani v médiích.

Datum: 09.04.2014

Vložil: Bystřice

Titulek: Re: Re: Systém soutěží

Prosím už nic neměnte jsme snad jediný okres, který neustále kombinuje a mění systém soutěží. Dlouhodobé soutěže jsou nejspravedlivější pro všechny týmy a návrat k tomuto systému by nám prospěl. Chápu, že co člověk to názor.
Jen bych se přiklonil k návratu klasického systému a tím by se nemohl nikdo vymlouvat na nic a postoupil by vždy ten nejlepší tým, který celý rok poctivě přistupuje k zápasům.
Nikdo nemůže ovlivnit psaní zápasů a ještě pořád náš okres na tom není jako např. Vsetínský okres kde je pouze OP-1 s 9 týmy. Bohužel náš okres nikdy nebude tak nabitý jako, Zlínský nebo U.Hradiště. Přesto máme na čem stavět a není se za co stydět a poděkujte R.Mikulíkovi, že to takto funguje.

Datum: 31.03.2014

Vložil: STK

Titulek: postupy - sestup

Blahopřejeme TJ Holešovu B k postupu do KP2,
TJ Holešovu C a TJ Slavie KM B k postupu do OP1.

Z OP1 sestupují poslední tři týmy - Morkovice B, Lubná B a Osíčko.

Datum: 31.03.2014

Vložil: Petr Chvátal

Titulek: Re: postupy - sestup

To vypadá příští rok na nezvykle silné OP I (Hulín B, BpH C, KM, Roštín, Morkovice, Lubná, Hol C...) i OP II (Osíčko, Morkovice B, Lubná B, Hulín D, Kostelec, Holešov E...). Máme se na co těšit.

Datum: 11.02.2014

Vložil: xxx

Titulek: zajímavé výsledky

Velmi zajímavé výsledky skupiny playoff. Je vidět, že když se chce, všechno jde..... :-) :-) :-)

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek