Kniha návštěv

Datum: 06.01.2015

Vložil: Jan Dvořák

Titulek: Re: hustyyy

Ahoj

Datum: 06.01.2015

Vložil: Rostislav Koryto

Titulek: Re: hustyyy

Čus. Jak je. A jak hrajou?

Datum: 10.11.2014

Vložil: Radek Mikulík

Titulek: psaní zápasů

možná jsem naivní, ale třeba po zkušenostech KM-Količín už nikdo nebude chtít "napsat" zápis.

Potěšilo mě Osíčko, které jako outsider, jelo do Holešova C jen ve třech a prostě si jelo zahrát, což je správný přístup.

Hrajeme to přeci pro zábavu, pro žízeň apod...

Datum: 10.09.2014

Vložil: Radek Mikulík

Titulek: začátek sezóny

první mistrovský zápas bude první víkend v září, tedy 3. či 5. října, na rozlosování právě pracuji

Datum: 20.06.2014

Vložil: Vít Dvořák

Titulek: Rozpis krajských soutěží

Na stránkách ZKSST vyšel rozpis krajských soutěží pro sezonu 2014/15. Je zajímavé, že v případě sestupu dvou družstev z 3.ligy do naší divize má náš okres pouze dvě postupová místa, zatímco okres Vsetín, který má pouze jednu okresní soutěž, má přiřazena 3 místa. Moc logické mi to nepřijde, i vzhledem k tomu, že vedení okresu Vsetín bylo dlouhodobě proti rozšíření krajských soutěží o druhou skupinu KS II.třídy.

Datum: 20.06.2014

Vložil: Petr Chvátal

Titulek: Re: Rozpis krajských soutěží

Také mě to velmi překvapilo. Nezbývá než věřit, že ze 3. ligy spadne do našeho kraje maximálně jedno družstvo, a tak budou z našeho okresu postupovat družstva tři. Anebo na kraji někdo tlumočil naši obavu vyslovenou na okresní konferenci, aby nebyla v sezoně 2015/2016 příliš oslabena naše OPII.

Datum: 04.06.2014

Vložil: Radek Mikulík

Titulek: účast na okresní konferenci

na konferenci chyběli zástupci týmu Lubné a Osíčka - asi nechtěli ovlivňovat budoucnost našeho okresu

Datum: 04.06.2014

Vložil: Re: účast na okresní konferenci

Titulek: Re: účast na okresní konferenci

Hlavní věc je, že Škrabal ze Skypalou tady mají milion řečí jak by věc udělali jinak a takhle! Když je pak nějaká chůze, tak nikdo z nich nedojde :D asi Skypala měl trénink ve fotbale, nebo ladil servisy na stolech?

Datum: 05.06.2014

Vložil: Skypala Petr

Titulek: Re: Re: účast na okresní konferenci

Jenom taková vsuvka. Když se neumíš podepsat, tak neber moje jméno do huby. Když už teda..nevím o jakém milionu řečí tady mluvíš...Miluji takové posery, kteří se třepou za monitorem a udělají se, když napíší jednu smysluplnou větu. Popravdě mě je pinec víš kde... Díky systému pravidel, soupisek atd beru tento nekontrolovaný sport jenom jako rekreační záležitost. Existuje málo sportů jako pinec, které jsou tak řízené. Já nejsem v Lubné ani organizační pracovník, ani vedoucí mužstva, tak nechápu, proč bych měl někam jezdit. A příště se ty hrdino pedepiš a pokud možno celým jménem.

Datum: 30.04.2014

Vložil: Skypala Petr

Titulek: názor

Tady se někdo jmenuje STK ? Ty jo, to je zajímavé převtělení :-). Malá poznámka. Nikdo v souvislosti se soupiskama nemyslel Adama Topiče. Ale asi je to těžké na pochopení, příště to budu muset napsat konkrétně....

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek